Peter Herrewijn overleden

Op 14 februari 2021 is ons lid Peter Herrewijn overleden. Peter, de vader van Thomas, heeft enige tijd meegespeeld op het moment dat we nog in de Vijverhof speelden. Hierna kreeg hij gezondsheidsklachten waardoor het niet meer mogelijk was om aanwezig te zijn op onze clubavonden. Al die tijd is hij wel lid gebleven uit loyaliteit en omdat hij het spelletje zo leuk vond.

Peter was heel enthousiast met het schaken bezig. Helaas heeft hij er te weinig van kunnen genieten op onze clubavonden. Ik zal Peter altijd blijven herinneren als een sterke man die altijd vriendelijk en vrolijk was, ondanks zijn gezondheidssituatie.

De begrafenisplechtigheid vindt plaats op zaterdag 20 februari in besloten kring. Er is een herdenkingspagina van Peter beschikbaar waar u evt. uw condoleance kunt plaatsen. Indien u dit wenst, neem dan contact op met voorzitter@capelseschaakvereniging.nl